668195-2021 - ÄndringSverige-Södertälje: Konsulttjänster för system
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2021-1178 Elevadministrativt verksamhetssystem för Katrineholms kommun
Referensnummer: TI 2021-1178
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72246000 Konsulttjänster för system
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ett Elevadministrativt verksamhetssystem för Katrineholms kommun enligt förfrågningsunderlag och tillhörande bilagor.