See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ultraljud enkel och avancerad till Urologmottagningen
Beskrivning: Upphandling av ett enkelt och ett avancerat ultraljudssystem till Urologmottagningen vid Akademiska Sjukhuset, Uppsala.
Intern identifierare: UPPH2025-00036
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33112200 Ultraljudsapparat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Upphandlingen avser ett enkelt och ett avancerat ultraljudssystem till Urologmottagningen, Akademiska sjukhuset.
Intern identifierare: 1652188
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation
Intern identifierare: 1652189