Huvudsaklig CPV-kod 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar att tillhandahålla musikundervisning för barn och ungdomar i Österåker kommun. Den precisa omfattning och beskrivning av efterfrågad tjänst framgår av övriga upphandlingsdokument.