668258-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Övervakningskameror – Fysisk installation av kamerautrustning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fysisk installation av kamerautrustning
Beskrivning: Fysisk installation av kamerautrustning samt inköp av hårdvara.
Intern identifierare: 26/74
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35125300 Övervakningskameror
Ytterligare klassificering (cpv): 51314000 Installation av videoutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000