2. Förfarande
Förfarande
Titel: Halkbekämpning enskilda vägar, Arvika kommun
Beskrivning: Se anbudsinbjudan
Intern identifierare: Dnr 2024-291
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast, 14211000 Sand, 14212430 Stenflis, 34927100 Vägsalt, 44113900 Material för vägunderhåll, 44113910 Material för vinterväghållning, 45233139 Underhåll av allmänna vägar, 45233140 Vägarbeten, 45233141 Väghållning, 90630000 Isröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Ytterligare klassificering (cpv): 45233139 Underhåll av allmänna vägar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)