2. Förfarande
Förfarande
Titel: Öppenvårdskuvöser Region Skåne
Beskrivning: Upphandling av öppenvårdskuvöser till neonatalavdelningarna på Skånes universitetssjukhus och Kristianstad samt BIVA Skånes universitetssjukhus i Lund.
Intern identifierare: 2024-O000211
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (1)