Microscope ("cryo-TEM"), camera, energy filter, software (the “cryo-TEM system”) and services; excluding an up-date of camera and services related.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38510000 Mikroskop, 38519000 Diverse delar till mikroskop, 38519300 Kamera eller videokamera till mikroskop, 38519310 Mikroskopkamera
Information om EU-medel Kontraktet är knutet till projekt och/eller program som finansieras med EU-medel: nej