2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nätverk och säkerhet
Beskrivning: Nätverk och säkerhet
Intern identifierare: SSM2023-8045
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212200 Programvaruutvecklingstjänster för nätverk, Internet och intranät
Ytterligare klassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Nätverk och säkerhet