Huvudsaklig CPV-kod 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen vid tiden för kontraktets ingående
Upphandlingen avser service, licenser, support och underhåll för Network Manager-systemet.