668576-2025 - Resultat
Sverige – Ingenjörstjänster – Avrop Tekniska konsulter Certifierad funktionskontrollant OVK 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvrop Tekniska konsulter Certifierad funktionskontrollant OVK 2025
BeskrivningDen här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: Dynamiskt inköpssystem (DIS), Tekniska konsulttjänster; Avrop Certifierad funktionskontrollant OVK 2025
Intern identifierareKLF 2025/873
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAvrop Tekniska konsulter Certifierad funktionskontrollant OVK 2025