Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Kompletterande information: -