668645-2025 - Planering
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Request for information regarding multiparametric surface plasmon resonance system
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRequest for information regarding multiparametric surface plasmon resonance system
BeskrivningRequest for information regarding multiparametric surface plasmon resonance system for Malmö University.
Intern identifierareMAU 2025/2460
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)