Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38510000 Mikroskop
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Leveransplats
Var som helst
Kompletterande information: Region Norrbotten
Värde