2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nyckelskåp till hemtjänsten
Beskrivning: Nyckelskåp till kommunens hemtjänst.
Intern identifierare: VON:2025/00077
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Nyckelskåp till hemtjänsten