2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggtjänster 2025 (Bromölla)
Beskrivning: Upphandlingen avser byggtjänster 3 områden - Service på kyl & värmepumpsanläggning, Styr och reglerarbeten samt Service, installationer och reparationer av hissar för Bromölla Kommun samt Bromöllabolagen.
Intern identifierare: KS 2025/48, 2025-B201, 2025-406
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51900000 Installation av styr- och reglersystem
Ytterligare klassificering (cpv): 42416100 Hissar, 42500000 Kyl- och ventilationsutrustning, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering, 45331200 Installation av ventilation och luftkonditionering, 50750000 Underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Service på kyl- och värmepumpsanläggning
Beskrivning: Service på kyl- och värmepumpsanläggning
Intern identifierare: Service på kyl- och värmepumpsanläggning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Styr- och reglerarbeten
Beskrivning: Styr- och reglerarbeten
Intern identifierare: Styr- och reglerarbeten
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Service, installation och reparation av hissar
Beskrivning: Service, installation och reparation av hissar
Intern identifierare: Service, installation och reparation av hissar