669130-2023 - ÄndringSverige-Stenungsund: IT-tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
E-arkiv
Referensnummer: 2023-713
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72222300 IT-tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
E-arkiv till Stenungsund och Tjörns Kommun