2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal ramningstjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser ramningstjänster av befintliga verk ur Region Skånes konstsamling.
Intern identifierare: 2024-FA000260
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92310000 Konstnärligt och litterärt skapande samt tolkningar
Ytterligare klassificering (cpv): 39298200 Tavelramar, 92311000 Konstverk, 92500000 Biblioteks-, arkiverings-, musei- och övriga kulturtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000