669271-2025 - Planering
Sverige – Medicinsk utrustning – RFI Stationära och Portabla oxygenkoncentratorer
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI Stationära och Portabla oxygenkoncentratorer
BeskrivningInbjudan till RFI för Stationära och Portabla oxygenkoncentratorer
Intern identifierare2025-O002349
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33157000 Utrustning för gasbehandling och annan andningsstödjande utrustning, 33157400 Andningsapparater för medicinskt bruk, 33157810 Utrustning för syrgasbehandling