See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedelsförpackningar
Beskrivning: Tierps kommuns upphandlingsenhet upphandlar livsmedelsförpackningar till kommunerna Tierp och Östhammars kostenheter.
Intern identifierare: 2023-144
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 19000000 Skinn och textilier, plast- och gummimaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Tierps kommun upphandlar livsmedelsförpackningar till kostenheterna i Tierps och Östhammars kommun.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Pris
Beskrivning: De kvalificerade anbuden kommer att utvärderas utifrån det ekonomisk mest fördelaktiga enligt 16 kap 1 § pkt 1 LOU.