669361-2023 - ÄndringSverige-Motala: Ingenjörstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
VVS Projektering Mjölby och Motala
Referensnummer: UH-2023-36
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71300000 Ingenjörstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Härmed inbjuds ni att inkomma med anbud gällande upphandling av ramavtal för tekniska konsulttjänster inom område VVS Projektering.