2. Förfarande
Förfarande
Titel: VA-material i betong Extern remiss
Beskrivning: Extern remiss angående upphandling av VA-material i betong med snabb leverans.
Intern identifierare: KSINK 2024/34
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44114000 Betong