669559-2025 - Resultat
Sverige – Elmateriel – Elmaterial
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelElmaterial
BeskrivningUpphandlingen omfattar köp av elmaterials produkter inom samtliga kategorier upptagna på e-nummer listan (https://www.e-nummersok.se/). Detta innefattar både de varor som finns upptagna på e-nummerlistan nu samt de varor som tillkommer under avtalstiden. Upphandlingen omfattar inte installationer av produkter eller entreprenader.
Intern identifierareN050U25-16
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31681410 Elmateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningRamavtalet omfattar köp av elmaterials produkter inom samtliga kategorier upptagna på e-nummer listan (https://www.e-nummersok.se/). Detta innefattar både de varor som finns upptagna på e-nummerlistan nu samt de varor som tillkommer under avtalstiden. Ramavtalet omfattar inte installationer av produkter eller entreprenader.
Intern identifierareElmaterial