See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling tätortsnära skogsskötsel
Beskrivning: Tätortsnära skogsskötsel
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03400000 Skogsbruk och skogsavverkning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115148:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 16600000 Specialmaskiner för jordbruk eller skogsbruk