2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skadedjursbekämpning
Beskrivning: Härmed inbjudes intresserade leverantörer till anbudsgivning avseende upphandling av skadedjursbekämpning i enlighet med villkor i upphandlingsdokumentet samt eventuella bifogade handlingar.
Intern identifierare: KSKLK 2025/427
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000