66984-2020 - ResultatSverige-Vänersborg: Delar och tillbehör till invalidfordon och rullstolar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bälten och selar till rullstolar samt till flyttbara toalett- och hygienstolar
Referensnummer: RS 2019-00074
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33193200 Delar och tillbehör till invalidfordon och rullstolar
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33180000 Funktionellt stöd
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen