See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Omhändertagande av Trädgårdsavfall
Beskrivning: Upphandlingen avser omhändertagande och recirkulering av insamlat trädgårdsavfall från Sysavs återvinningscentraler och avfallsanläggningar.
Intern identifierare: 2024-067
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000