669986-2024 - Resultat
Sverige – Evenemang – Eventstöd
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelEventstöd
BeskrivningUpphandlingen omfattar ramavtal av eventstöd och tillhörande tjänster och produkter
Intern identifierare2023-02124
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79952000 Evenemang
Ytterligare klassificering (cpv): 79952100 Anordnande av kulturevenemang
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareEventstöd