670042-2022 - ResultatSverige-Nässjö: Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanning Socialsekreterare
Referensnummer: UH-2022-45
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
II.1.4.
Kort beskrivning
Nässjö kommun avser upphandla ramavtal för Bemanningstjänster Socialsekreterare för kortare och längre perioder.
Upphandlingen genomförs för Nässjö kommun och Eksjö kommun. Kommunerna avser anta max 10 leverantörer för varje område förutsatt att godkända anbud inkommer.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Handläggare barn och unga
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Nässjö kommun har vid vakanser och arbetsanhopning för kortare och längre perioder behov av:
Handläggare barn och ungaHandläggare missbrukHandläggare ekonomiskt biståndHandläggare funktionshinder Handläggare äldreHandläggare relationsvåldGruppledare
Handläggare missbruk
Del nr: 2
Handläggare ekonomiskt bistånd
Del nr: 3
Handläggare funktionshinder
Del nr: 4
Handläggare äldre
Del nr: 5
Handläggare relationsvåld
Del nr: 6
Gruppledare
Del nr: 7