2. Förfarande
Förfarande
Titel: Plog och isrivarstål, Gatudrift
Beskrivning: Plog och isrivarstål, Gatudrift
Intern identifierare: KLF 2025/624
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34921000 Utrustning för väghållning
Ytterligare klassificering (cpv): 43313100 Snöplogar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Plog och isrivarstål, Gatudrift