670091-2026 - Resultat
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Livsmedel i konsumentförpackning till verksamhet
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel i konsumentförpackning till verksamhet
Beskrivning: Upphandlingen avser leverans av livsmedel till Eslövs kommuns verksamheter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123471:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel, 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster, 55521200 Måltidsleveranser, 60000000 Transporter (utom avfallstransport)