670136-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Psykiatrisk eller psykologisk vård – Psykologtjänster/psykoterapeut
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPsykologtjänster/psykoterapeut
BeskrivningUpphandlingen av psykologtjänster omfattar: Samtalsstöd på individnivå, utveckling av arbetsgrupper, samtalsstöd vid akut händelse/kris samt föreläsningar och utbildningar mm.
Intern identifierare15829
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandlingen av psykologtjänster omfattar: Samtalsstöd på individnivå, utveckling av arbetsgrupper, samtalsstöd vid akut händelse/kris samt föreläsningar och utbildningar.
Intern identifierarePsykologtjänster/psykoterapeut