2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss för Digitala lås
Beskrivning: Koncerninköp i Västra Götalandsregionen planerar för en eventuellt kommande upphandling av Digitala lås och inbjuder intressenter att inkomma med synpunkter på ett utkast till Upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: RS 2024-01909
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44521120 Elektroniskt säkerhetslås
Ytterligare klassificering (cpv): 44521100 Lås, 44521110 Dörrlås, 44522200 Nycklar, 48000000 Programvara och informationssystem