See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport av läkemedel och laboratorieprover
Beskrivning: Transport av läkemedel och laboratorieprover.
Intern identifierare: Dnr 2023-266
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000