2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS Fordon Fa
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: DIS Fordon Sandvikens kommunkoncern 33863, DIS fordon
Intern identifierare: SEAB 2024/30
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34110000 Personbilar
Ytterligare klassificering (cpv): 34134000 Lastbilar med flak och tipptruckar, 34134100 Lastbilar med flak, 34136000 Skåpbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: DIS Fordon Fa