670250-2021 - ÄndringSverige-Kristianstad: Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Processutrustning till steriltekniska enheten (STE) vid NSM, Malmö
Referensnummer: 2021-O002024
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverans och installation av diskdesinfektorer, autoklaver och därmed tillhörande utrustning till steriltekniska enheten på sjukhuset i Malmö.