670270-2021 - ÄndringSverige-Sundsvall: Pappersvaror och övriga föremål
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Påsar för matavfall
Referensnummer: REKO-2021-00044
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30199000 Pappersvaror och övriga föremål
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser påsar för matavfall till REKO Sundsvall AB