See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Yttre skötsel
Beskrivning: Denna upphandling omfattar barmarkskötsel, snöröjning, halkbekämpning och sandupptagning samt ytterligare åtaganden vilka framgår av upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: IN-IN25-0252
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden
Ytterligare klassificering (cpv): 77314000 Markskötsel, 90620000 Snöröjning, 90630000 Isröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell
Intern identifierare: 1768296-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Södra distriktet
Intern identifierare: 1766876-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Västra distriktet
Intern identifierare: 1766875-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Norra distriktet
Intern identifierare: 1766874-3