2. Förfarande
Förfarande
Titel: Infångande, transport och uppstallning av katter
Beskrivning: Länsstyrelsen i Stockholms län bjuder här in er att inkomma med offert/anbud så vi kan teckna ramavtal avseende infångande, transport och uppstallning av katter i Stockholms län. Maximalt fem leverantörer ska antas. Fördelning av uppdrag görs främst genom närhetsprincipen.
Intern identifierare: 56949-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77400000 Zoologiska tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter, 75200000 Samhällstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandling av tjänst