670628-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallshantering – Omhändertagande av avloppsslam
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelOmhändertagande av avloppsslam
BeskrivningOmhändertagande av avloppsslam
Intern identifierareU-047-2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del