2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av broderitjänster avseende heraldiska motiv på fanor
Beskrivning: Upphandlingen innefattar broderi av heraldiska motiv på sidenduk samt förarbete och slutmontering på fanstång enligt anvisningar från beställaren.
Intern identifierare: 329-3.5/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 92310000 Konstnärligt och litterärt skapande samt tolkningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000