See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för hantverkstjänster - Golv
Beskrivning: Lerums kommun bjuder in leverantörer att lämna anbud avseende Ramavtal för hantverkstjänster - Golv. Uppdragen omfattar underhålls- och reparationsarbeten samt mindre avgränsande projekt inom beställarens fastighetsbestånd.
Intern identifierare: SBN24.53
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45432100 Golvläggning och beläggning, 45432110 Golvläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000