2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar städtjänster i beställarens kontorslokaler, omklädningsrum och lunchrum, att beställa mat från catering, tillhandahålla entrémattor, hålla allmän ordning i kök och lunchrum vilket innefattar bland annat att plocka i och ur i diskmaskin, fylla på kaffemaskin, tömma och källsortera soporna mm. Behovet avser både i Halmstad och i Varberg.
Intern identifierare: 24/232
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000