2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resurskonsulter Vatten, Hydrogeologi, Meteorologi, Hydrologi och Klimatologi - Dynamiskt inköpssystem (DIS)
Beskrivning: Upphandlingen avser upprättandet av ett dynamiskt inköpssystem (DIS) för resurskonsulter inom Vatten, Hydrogeologi, Meteorologi, Hydrologi och Klimatologi. De leverantörer som godkänns som deltagare i det dynamiska inköpssystemet kommer att bjudas in att lämna anbud på alla köp under det dynamiska inköpssystemets giltighetstid.
Intern identifierare: KOM-416766
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Resurskonsulter Vatten, Hydrogeologi, Meteorologi, Hydrologi och Klimatologi - Dynamiskt inköpssystem (DIS)