670790-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Delar till räcken – Anläggningskompletteringar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnläggningskompletteringar
BeskrivningUpphandlingen omfattar anläggningskompletteringar.
Intern identifierareTN 2025/1516
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34928120 Delar till räcken
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAnläggningskompletteringar