670804-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rengöringsmedel – Städredskap, kemtekniska produkter, papper och plast samt kem till storköksmaskiner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädredskap, kemtekniska produkter, papper och plast samt kem till storköksmaskiner
BeskrivningUpphandlingen avser kemtekniska produkter, städredskap, papper och plast samt kem till storköksmaskiner.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39830000 Rengöringsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelStädredskap och kemtekniska produkter
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:83936:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33700000 Hygienartiklar, 33760000 Toalettpapper, näsdukar, handdukar och servetter, 33761000 Toalettpapper, 33762000 Pappersnäsdukar, 33763000 Pappershanddukar, 33764000 Pappersservetter, 39832000 Diskmedel, 39831000 Tvättmedel
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelPapper och plast
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:83936:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelKem till storköksdiskmaskiner
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:83936:Lot:3