670867-2022 - ÄndringSverige-Trollhättan: Inspektion av ventilationssystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
OVK
Referensnummer: 2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71315410 Inspektion av ventilationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Kraftstadens samlade behov utav OVK, Obligatorisk ventilationskontroll