See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Asfaltsbeläggningar
Beskrivning: Jönköpings kommun handlar upp ramavtal med entreprenör för asfaltsbeläggningsarbete.
Intern identifierare: 2025_22/83
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233222 Vägbeläggningsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 44113000 Vägbyggnadsmaterial, 45233223 Nybeläggning av körbana
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000