671000-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Teknisk analys eller konsulttjänster – Program och införandestöd omställning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProgram och införandestöd omställning
BeskrivningProgram och införandestöd omställning
Intern identifierareRS 2024-05164
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71621000 Teknisk analys eller konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72224000 Konsulttjänster för projektledning, 79411000 Allmän organisationsrådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMall VGR Anbudsinbjudan Direktupphandling (1)