671062-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Säkerhetstjänster – Ramavtal fastighetsjour
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal fastighetsjour
BeskrivningUppdraget omfattar fastighetsjour och felavhjälpande åtgärder samt larmhantering inom Beställarens fastighetsbestånd beläget inom Nynäshamns kommun. Fastigheterna med adresser framgår av fastighetsförteckning. Uppdragets omfattning framgår av förfrågningsunderlag
Intern identifierare23/195
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel, 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000