671083-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter – Träd buskar och perenner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTräd buskar och perenner
BeskrivningVälkomna att lämna anbud i upphandlingen av träd, buskar och perenner.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 03120000 Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99473:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 03121000 Trädgårdsväxter, 03451000 Växter